HAKKIMIZDA

Firmamız 1987 yılında kurucumuz Veysel Severcan tarafından Manisa'nın küçük bir kasabası olan Aşağı Çobanisa'da kurulmuştur. Başarılı bir tarım makinası imalat işletmesi olan Sevsan, 2000 yılında kendi işini büyütme ihtiyacı duymuş ve 2000m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m² alana sahip fabrikasına taşınmıştır..

 

İşletme yaptığı yenilikler ve gelişen makine parkuru ile ürettiği ürün yelpazesini arttırarak yoluna devam etmiştir. Artan müşteri talebi ve genişleyen ürün yelpazesinden dolayı 2021 yılında 5000m2 kapalı olmak üzere toplam 10000m2 alana sahip olan 2. Fabrikasını da faaliyete sokmuştur. Tarımda ulusal ve uluslararası teknolojileri takip etmek ve bu yeni teknolojileri ürünlerimize uygulamak, uluslararası standartlarda ve Sevsan kalitesinin birleştiği ürünler üretmek bize büyük bir onur vermektedir. Müşterilerin istekleri her zaman en üstte yer alır.

 

Makinelerimizin opsiyonel olması nedeniyle, müşterilerimiz kendileri için en iyi modifikasyonu talep edebilmektedir. Birbirine yakın veya toprakta çalışan parçalar, mukavemet ve kaliteyi artırmak için ısıl işlemden geçirilir. Sevsan, fuarlarda, sosyal medya, katalog ve TV reklamlarında her zaman aktif rol almaktadır. En büyük hedefimiz sürdürülebilir kalitedir. Bu kapsamda gerekli kalite çalışmaları yapılarak uluslararası standartlarda üretim yapılmaktadır.